معرفی موسسه خیریه صبح امید

اشتغالزایی و کارآفرینی

تلاش برای اشتغال نیازمندان امری بسیار مهم و ضروری  و یکی از مهمترین اهداف خیریه صبح امید می باشد. از جمله برنامه های اشتغال زایی میتوان به پرداخت وام هدفمند برای شروع به کار، برگزاری کلاس های مهارت آموزی در مناطق محروم اشاره کرد.

رفع نیازهای معیشتی

کمک به رفع نیازهای اضطرای خانواده های نیازمند از مهمترین اهداف خیریه صبح امید می باشد. برنامه هایی از قبیل اهدای ارزاق، کمک به تهیه مسکن، کمک به درمان بیماران نیازمند و ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه در راس اهداف این موسسه خیریه قرار می گیرد.

مشاوره تحصیلی کودکان محروم

از مهترین برنامه های خیریه صبح امید خدمات علمی، آموزشی برای دانش آموزان محروم از تحصیل می باشد. برنامه هایی از قبیل مشاور تحصیلی، برگزاری کلاسهای آموزشی و تهیه کتاب های کمک درسی  برای کودکان نیازمند در موسسه خیریه صبح امید در حال انجام است.

میخواهم در صبح امید عضو شوم

موسسه خیریه صبح امید داوطلبین فعالی از قبیل راننده برای حمل ارزاق، مشاور تحصیلی، پشتیبان برای خانواده های نیازمند، فعالین جهادی دارد. اگر شما نیز تمایل به فعالیت در موسسه خیریه صبح امید در هر زمینه ای را دارید، فرم عضویت داوطلب را تکمیل نمایید.

میخواهم کمک مالی کنم

موسسه خیریه صبح امید سازمانی مردم نهاد و مستقل است. این موسسه به هیچ سازمان خصوصی و دولتی وابسته نبوده و کاملا مردم نهاد می باشد. تمامی فعالیت هایی خیریه صبح امید به همت خیرین عزیز انجام می گیرد. اگر شما هم مایل به کمک به این مجموعه هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فقرزدایی

صبح امید: همه در کنار  هم به یاری نیازمندان

به تعبیر جامعه‌شناسان، فقر؛ فقر می‌زاید و به‌طور معمول ‌فرزندان فقرا در محرومیت باقی می‌مانند. مورد استفاده قرار نگرفتن امکانات ‌بالقوه اقتصادی، فقدان سرمایه لازم برای سرمایه‌گذاری، کمبود تقاضا برای نیروی‌کار، پایین‌بودن مزد‌ها و رشد منفی، از دیگر آثار اقتصادی فقر است؛ زیرا فقرا، به سبب محرومیتی که دارند، به‌طور معمول از تحصیلات و تخصص لازم بی‌بهره‌اند. هدف خیریه صبح امید کمک به فقرزدایی میباشد. کمک به تحصیل دانش اموزان نیازمند کمک می کند که فرزندان خانواده های فقیر از نعمت تحصیل بی بهره نباشند. اشتغال و کارآفرینی خیریه صبح امید کمک به رشد مالی خانواده ها می کند.

آن کس که با دستی کوتاه ببخشد، از دستی بلند پاداش گیرد. امام علی(ع)

من چگونه می توانم به خیریه صبح امید کمک کنم؟

دارندگان کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می توانند نسبت به پرداخت اینترنتی در این قسمت اقدام نمایند.

نیکوکار گرامی در صورت داشتن وسایل سالم و بی استفاده در منزل خود، با اطمینان خاطر لوازم تان را به موسسه خیریه صبح امید بسپارید

خیریه صبح امید

در صورت علاقمندی به فعالیت در موسسه خیریه صبح امید فرم زیر را تکمیل نمایید. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد

 فعالیت‌های جمعیت خیریه صبح امید تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰

1850

تعداد کمک صورت گرفته در سال جاری

12

برنامه اهدای ارزاق برگزار شده

40

ایجاد اشتغال

115

کمک رهن و اجاره مسکن برای افراد بی‌بضاعت

آخرین اخبار خیریه صبح امید

صبح امید
خیریه صبح امید
خیریه صبح امید
خیریه صبح امید

 طرح های خیریه صبح امید

خیریه صبح امید

 طرح اهدای ۱۱۰۰ بسته ارزاق به خانواده‌های نیازمند

طرح اهدای ۱۱۰۰ بسته ارزاق به خانواده‌های نیازمند ساکن حاشیه استان تهران و البرز، از روز ولادت امام علی(ع) تا سال نو

قیمت تقریبی هر بسته ارزاق به طور میانگین: ۴۵۰،۰۰۰ تومان

کمک و اقلام مورد نیاز: ۵۰۰ میلیون تومان

🌿 هر سهم مشارکت: ۱۰ هزار تومان

🎁 این بار هم با سهم‌های پرتعداد ۱۰ هزار تومانی، مهربانی را معنا کنید و با همراهی صبح امید در مناطق محروم مادران و کودکان رنج‌دیده را خوشحال کنید

خیریه صبح امید

اهدای ارزاق به بیش از ۳۰۰ خانواده محروم

تهیه مایحتاج اصلی زندگی در این شرایط فعلی جامعه برای بعضی از خانواده ها مشکل و حتی ناممکن شده است. در این شرایط خیریه صبح امید با تهیه بسته های ارزاق کمکی به خانواده های محروم کرده است. با مشارکت شما نیکوکاران عزیز، موسسه خیریه صبح امید بسته های ارزاقی شامل مایحتاج اصلی زندگی از قبیل  گوشت، برنج، چای، حبوبات، خرما، ماکارونی، قند و … را به صورت ماهانه به ۳۰۰ خانواده تحت پوشش اهدا می نماید. شما هم می توانید در تهیه و حتی توزیع ارزاق مشارکت نمایید.

گالری تصاویر خیریه صبح امید

خیریه صبح امید، فعالیت های مختلفی را برای از بین بردن فقر انجام میدهد. فعالیت های خیریه صبح امید جهت فقرزدایی عبارتند از:

  • عرضه ارزاق ماهانه به خانواده های نیازمند
  • توزیع گوشت گرم در بین خانواده های محروم
  • کمک به درمان بیماران فقیر
  • اهدای وام به خانواده های نیازمند
  • کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار

گالری تصاویر ارایه شده، نشان دهنده بخش کوچکی از فعالیت های بسیار زیاد خیریه صبح امید می باشد.